Filtr

Charakteristika

hotel se nachází nedaleko centra letoviska Blanes, jen pár minut cesty od pláže, cca 1 km od přístavu a asi 2 km od botanické zahrady Mar i Murtra. Hotel byl v roce 2012 renovován. Hotel neakceptuje děti do 14 let. Aktivní hoste mají různé možnosti trávení volného času.

Ubytování

Standardní pokoj: dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV, klimatizaci, balkon, nebo terasa (u většiny pokojů), mini-bar (za poplatek) a trezor (za poplatek). Za příplatek je možný i pokoj typu Superior nebo pokoj typu Suite.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, výtah, restaurace, kavárna/bar, TV místnost, Wi-Fi. Za příplatek: internet, půjčení kol, parkování.

Pláž

300 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 610 Kč/os./noc, plná penze 220 Kč/os./noc, pokoj Superior 220 Kč/os./noc, pokoj Suite 450 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING