Filtr

Charakteristika

tento atraktivní hotel se nachází v turistické části letoviska Blanes vedle krásné pláže a asi 500 metrů od jeho centra s řadou nákupních a zábavních podniků. V okolí se nachází bezpočet možností sportovního vyžití.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, vysoušeč vlasů, TV/ SAT, telefon, klimatizaci, balkon, mini-bar (za poplatek) a trezor(za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu.

Vybavenost

venkovní bazén, terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, bar, společenská místnost, WiFi, fitness centrum. Za příplatek: internet, SPA: vyhřívaný bazén, turecké lázně, sauna, jacuzzi, vyhřívaná lehátka.

Pláž

50 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 675 do 1000 Kč/os./noc dle termínu, výhled na moře v období 9.7.-13.8. 675 Kč/pokoj/noc, v ostatních termínech 515 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20%, 4. osoba na přistýlce 30%,1. a 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING