Calella / Hotel Catalonia

od 8 691
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

před pár lety zrekonstruovaný hotel se nachází v okrajové části letoviska, v blízkosti rušnější ulice. Centrum města je vzdáleno jen asi 10 minut chůze. Nedaleký výběžek s majákem, postavený roku 1859, nabízí svým návštěvníkům překrásný výhled na moře.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, WiFi, telefon, balkon, minibar a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou bufetu vč. vína a vody u obědů a večeří), během dne občerstvení v hotelovém baru, teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda, víno, pivo a místní alkoholické nápoje, občerstvení dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzlina, ovoce, ...).

Vybavenost

menší terasa s lehátky a slunečníky, dva bazény, dětské brouzdaliště, restaurace, bar, dva výtahy, TV místnost, herna, billiard, animace, klimatizace, WiFi. Za poplatek: minibar, trezor, internet, parkování.

Pláž

250 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 880 - 1530 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 200 Kč/os./noc, all inclusive 720 Kč/os./noc, výhled na moře (na vyžádání) 160 - 320 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 15%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 22.6. - 7.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING