Filtr

Charakteristika

hotel se nachází přímo v srdci prázdninové zóny tohoto oblíbeného letoviska, v blízkém okolí je nepřeberné množství obchůdků, restaurací, kaváren a barů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive.

Vybavenost

2 bazény pro dospělé i děti, jaccuzzi, terasa na slunění, snack bar, restaurace, výtah, společenská místnost s TV, WiFi, animace, mini klub. Za příplatek: trezor.

Pláž

350 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 515 Kč/os./noc, plná penze od 70 do 130 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive od 340 do 440 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 11.6. - 17.9. 70%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING