Filtr

Charakteristika

hotel se nachází přímo v srdci prázdninové zóny oblíbeného letoviska Calella s nepřeberným množstvím obchůdků, restaurací, kaváren a barů. Centrum je vzdáleno asi 10 minut od starého města a vlakového nádraží , které spojuje Barcelonu, letiště a všechny pobřeží Maresme .

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive.

Vybavenost

2 bazény (pro dospělé a pro děti) v hotelové zahradě, vířivka terasa na slunění, snack bar, restaurace, výtah, společenská místnost s TV, Wi-Fi, animace, mini klub. Za příplatek: trezor, parkování.

Pláž

350 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze formou švédských stolů, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 430 Kč/os./noc, plná penze 60 Kč/os./noc, all inclusive 340 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING