Filtr

Charakteristika

hotel se nachází v letovisku Calella, asi 300 m od jeho centra. V okolí hotelu najdete parkoviště, tenisové kurty, městské koupaliště a spoustu barů, restaurací, diskoték apod. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro náročnější klienty.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě - na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon, lednička (za poplatek) a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa na slunění, jacuzzi, odpočinková zóna, restaurace, bar s venkovním posezením, animace. Za příplatek: parkování, Wi-Fi, internet, trezor, lednička, beach-club. SPA: vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, turecká lázeň, masážní boxy, masáže, fitness centrum.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 4.6.-23.9. 950 Kč/os./den, v ostatních termínech 720 Kč/os./den, Privilege pokoj 510 Kč/os./den, plná penze 440 Kč/os./noc, plná penze dítě do 11 let na přistýlce 220 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. osoba na přistýlce 10 %, 1. a 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING