Filtr

Charakteristika

hotel se nachází v rekreační zóně letoviska Calella v blízkosti obchodního centra města a jeho hlavních turistických atrakcí. Hotel Mar Blau je díky svému umístění a kvalitnímu zázemí vhodným místem pro odpočinek a relaxaci. Díky široké škále volnočasových aktivit je také vhodný pro příjemně strávenou rodinnou dovolenou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, balkon, klimatizaci, mini lednička (za poplatek) a trezor (za poplatek). Dětská kolébka na vyžádání.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada, dva venkovní bazény, jacuzzi, terasa s lehátky, restaurace, bar, výtah, posilovna, stolní tenis, billiard, herna, dětské hřiště, Wi-Fi (ve společných prostorách). Za příplatek: parkování, trezor.

Pláž

450 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 560 Kč/os./noc, plná penze 120 Kč/os./noc, plná penze dítě v doprovodu dvou dospělých osob 60 Kč/os./noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20 %, 1. dítě do 10 let na přistýlce v období 20.6.-11.9. 70%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 10 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING