Filtr

Charakteristika

hotel s přátelskou atmosférou se nachází v klidném místě na okraji letoviska Calella. Poskytuje ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené s rodinou a přáteli. Centrum letoviska se nachází cca 5 minut cesty od hotelu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou bufetu, vč. vína a vody u obědů a večeří), občerstvení v hotelových barech 10.00-22.00 hod, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, víno, pivo, destiláty, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzlina pro děti atd.).

Vybavenost

recepce, bazén, venkovní jacuzzi, terasa se slunečníky a lehátky, restaurace, bar-kavárna s venkovní terasou, TV místnost, výtah, dětské hřiště, vnitřní relaxační prostor s vířivkou a saunou, animace, mini-club, parkoviště, Wi-Fi.

Pláž

450 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou švédských stolů, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 18.6.-10.9. 440 Kč/os./noc, v ostatních termínech 360 Kč/os./noc, plná penze v období 2.7.-10.9. 120 Kč/os./noc, v ostatních termínech 150 Kč/os./noc, plná penze dítě do 13 let na přistýlce 75 Kč/os./noc, all inclusive 2.7.-10.9. 410 Kč/os./noc, v ostatních termínech 440 Kč/os./noc, all inclusive 1. dítě do 13 let na přistýlce 360 Kč/os./noc, all inclusive 2. dítě do 13 let na přistýlce 220 Kč/os./noc, rodinný pokoj v období 18.6.-8.10. 550 Kč/pokoj/noc, v ostatních termínech 190 Kč/pokoj/noc, pojištění A, B, C.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20 %, 1. dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50 %.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě, nebo tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING