Calella / Hotel Oasis Park Splash

od 6 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Novinka
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel s přátelskou atmosférou se nachází v klidném místě na okraji letoviska Calella. Poskytuje ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené s rodinou a přáteli. Centrum letoviska se nachází cca 5 minut cesty od hotelu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou bufetu, vč. vína a vody u obědů a večeří), občerstvení v hotelových barech 10.00-22.00 hod, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, víno, pivo, destiláty, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzlina pro děti atd.).

Vybavenost

recepce, bazén, venkovní jacuzzi, terasa se slunečníky a lehátky, restaurace, bar-kavárna s venkovní terasou, TV místnost, výtah, dětské hřiště, sauna, animace, mini-club pro děti, Wi-Fi.

Pláž

450 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 330 do 1940 Kč/os./noc dle termínu, plná penze od 120 do 270 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive od 400 do 430 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 12.6. - 18.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING