Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel je vzdálený cca 500 m od centra letoviska, v okolí je mnoho restaurací, barů a obchodů, z místního nádraží je dobré vlakové spojení do Barcelony. Je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

ahrada, tři bazény, terasa na slunění, bar, restaurace, výtah, TV místnost, dětské hřiště, WiFi, animace. Za příplatek: trezor, stolní tenis, billiard.

Pláž

450 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 490 Kč/os./noc, plná penze od 90 do 200 Kč/os./noc dle termínu, výhled na bazén 320 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa

Slevy

3. osoba na přistýlce 15%, 1. dítě do 11 let na přistýlce v období 17.6. - 16.9. 50-75%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 11 let na přistýlce 50%, od 16.9. 75%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Toto malebné městečko postavené v typickém španělském stylu láká k romantickým procházkám historickým centrem s množstvím obchůdků, cukráren a barů. Široká pláž, podél níž vede lokální železniční trať do Barcelony, je dlouhá 3 km. Je zde i několik malých romantických pláží mezi skalami.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING