Filtr

Charakteristika

několikapodlažní apartmánový dům se nachází nedaleko centra letoviska Lloret de Mar se spoustou obchodů, restaurací, baru a diskoték, asi 10 minut chůze od pláže. Apartmány jsou pěkně, moderně a pohodlně zařízené.

Ubytování

Bilo 2+2: samostatná ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek) a balkon. Trilo 4+2: dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek) a balkon. Quadrilo 6+2: tři samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, SAT/TV, trezor (za poplatek) a balkon - apartmán je na vyžádání

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, bazén, bazén pro děti, terasa se slunečníky a lehátky, výtah, bar. Za poplatek: internet, Wi-Fi, parkování, trezor.

Pláž

500 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., služby českého delegáta, ložní prádlo, závěrečný úklid, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 50 €/os.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Costa Brava. V létě se mění v rušné město, do něhož směřují tisíce lidí všech věkových kategorií. Kavárničky a obchůdky v úzkých uličkách zvou k posezení a nákupům. Pobřežní promenáda podál pláže láká k procházkám. Kromě této městské pláže zde najdeme i několik menších mezi skalami. Na své si přijdou i milovníci nočního života, lze navštívit bezpočet restaurací, barů a hlavně diskoték. Některé hotely jsou situovány v klidnější části letoviska Lloret de Mar zvané Fenals, tato část má také svou vlastní písečnou pláž. Je zde bohaté sportovní vyžití: windsurfing, vodní lyžování, vodní skútry, parasailing, pronájem člunů a šlapadel.

Poloha: Lloret de Mar leží 75 km severně od Barcelony, 35 km od letiště v Gironě mezi Tossa de Mar a Blanes.

Obyvatelstvo

Město má téměř 38 000 obyvatel.

Historie

Název města je odvozen pravděpodobně od slova lauredal, což v překladu znamená vavřínový ráj. Vavřín je dodnes součástí městského znaku. Lloret má dvoutisíciletou historii, ale moc tady z ní neuvidíte. Osady zde měli už Iberové a Římané. Ve středověku se zde usídlili italští námořníci. Kolem gotického kostela z 16. století je stará zástavba, někdejší rybářské vesnice. Je zde také několik budov ve stylu modernismu včetně dalšího kostela, který byl postaven ve 20. století.

Turistické zajímavosti

RADNICE – Casa de la Vila z roku 1872
SOCHA ŽENA NÁMOŘNÍKA – Monument a la Dona Marinera z roku 1966
HRAD SANT JOAN – Castel de Sant Joan z 10. Století
ZAHRADY SV. CLOTILDY – Jardins de Santa Clotilda z roku 1919

Mapa polohy hotelu

TEST RATING