Filtr

Charakteristika

komfortní hotelový komplex obklopený příjemnou zahradou poskytuje velké množství služeb pro dospělé i děti. Hosté mohou využít široké nabídky sportovních aktivit, do centra letoviska dojdou cca za 5 minut. Ideální pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, klimatizaci, TV/SAT, telefon, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive.

Vybavenost

bazény pro dospělé i děti, tobogány, zahrada, terasa s lehátky a slunečníky, venkovní bar, dětský klub, zábavní program pro děti i dospělé (v sezoně), tenis, sqash, billiard, stolní tenis, solárium, sauna, jacuzzi, krytý bazén, posilovna, boutique, bar, kavárna a restaurace, WiFi, parkoviště za poplatek (nelze rezervovat).

Pláž

350 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,00 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

plná penze od 160 do 290 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive od 450 do 680 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 11.6.- 10.9. 40%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 40%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Costa Brava. V létě se mění v rušné město, do něhož směřují tisíce lidí všech věkových kategorií. Kavárničky a obchůdky v úzkých uličkách zvou k posezení a nákupům. Pobřežní promenáda podál pláže láká k procházkám. Kromě této městské pláže zde najdeme i několik menších mezi skalami. Na své si přijdou i milovníci nočního života, lze navštívit bezpočet restaurací, barů a hlavně diskoték. Některé hotely jsou situovány v klidnější části letoviska Lloret de Mar zvané Fenals, tato část má také svou vlastní písečnou pláž. Je zde bohaté sportovní vyžití: windsurfing, vodní lyžování, vodní skútry, parasailing, pronájem člunů a šlapadel.

Poloha: Lloret de Mar leží 75 km severně od Barcelony, 35 km od letiště v Gironě mezi Tossa de Mar a Blanes.

Obyvatelstvo

Město má téměř 38 000 obyvatel.

Historie

Název města je odvozen pravděpodobně od slova lauredal, což v překladu znamená vavřínový ráj. Vavřín je dodnes součástí městského znaku. Lloret má dvoutisíciletou historii, ale moc tady z ní neuvidíte. Osady zde měli už Iberové a Římané. Ve středověku se zde usídlili italští námořníci. Kolem gotického kostela z 16. století je stará zástavba, někdejší rybářské vesnice. Je zde také několik budov ve stylu modernismu včetně dalšího kostela, který byl postaven ve 20. století.

Turistické zajímavosti

RADNICE – Casa de la Vila z roku 1872
SOCHA ŽENA NÁMOŘNÍKA – Monument a la Dona Marinera z roku 1966
HRAD SANT JOAN – Castel de Sant Joan z 10. Století
ZAHRADY SV. CLOTILDY – Jardins de Santa Clotilda z roku 1919

Mapa polohy hotelu

TEST RATING