Lloret de Mar / Hotel Gran Don Juan Resort

od 8 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotelový komplex prošel v minulých letech částečnou rekonstrukcí a je jedním z nejznámějších hotelů letoviska Lloret de Mar. Nachází se nedaleko rušného centra města, kde je spousta restaurací, barů, klubů a diskoték. Tvoří jej tři vzájemně propojené budovy.

Ubytování

Pokoje STANDARD: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV / SAT, balkon, klimatizaci a trezor (za poplatek). Pokoje SUPERIOR: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV / SAT, balkon, klimatizaci a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, vč. vína a vody), teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda, víno, pivo a alkoholické nápoje místní výroby, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, sendviče, hamburgery, ovoce, zmrzlina,...).

Vybavenost

venkovní bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, zahrada, krytý bazén, dětský koutek, herna s PC automaty, billiard, restaurace, bar, společenská místnost, TV místnost, tenisový kurt, kadeřnictví, animační programy (v sezoně). Za příplatek: trezor, internet, WiFi, tenis.

Pláž

300 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,00 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 670 do 830 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 240 Kč/os./noc, all inclusive 490 Kč/os./noc, výhled na bazén 2380 Kč/pokoj/týden, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 10%, dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Costa Brava. V létě se mění v rušné město, do něhož směřují tisíce lidí všech věkových kategorií. Kavárničky a obchůdky v úzkých uličkách zvou k posezení a nákupům. Pobřežní promenáda podál pláže láká k procházkám. Kromě této městské pláže zde najdeme i několik menších mezi skalami. Na své si přijdou i milovníci nočního života, lze navštívit bezpočet restaurací, barů a hlavně diskoték. Některé hotely jsou situovány v klidnější části letoviska Lloret de Mar zvané Fenals, tato část má také svou vlastní písečnou pláž. Je zde bohaté sportovní vyžití: windsurfing, vodní lyžování, vodní skútry, parasailing, pronájem člunů a šlapadel.

Poloha: Lloret de Mar leží 75 km severně od Barcelony, 35 km od letiště v Gironě mezi Tossa de Mar a Blanes.

Obyvatelstvo

Město má téměř 38 000 obyvatel.

Historie

Název města je odvozen pravděpodobně od slova lauredal, což v překladu znamená vavřínový ráj. Vavřín je dodnes součástí městského znaku. Lloret má dvoutisíciletou historii, ale moc tady z ní neuvidíte. Osady zde měli už Iberové a Římané. Ve středověku se zde usídlili italští námořníci. Kolem gotického kostela z 16. století je stará zástavba, někdejší rybářské vesnice. Je zde také několik budov ve stylu modernismu včetně dalšího kostela, který byl postaven ve 20. století.

Turistické zajímavosti

RADNICE – Casa de la Vila z roku 1872
SOCHA ŽENA NÁMOŘNÍKA – Monument a la Dona Marinera z roku 1966
HRAD SANT JOAN – Castel de Sant Joan z 10. Století
ZAHRADY SV. CLOTILDY – Jardins de Santa Clotilda z roku 1919

Mapa polohy hotelu

TEST RATING