Filtr

Charakteristika

hotelový komplex s několika bazény se skládá ze čtyř budov různých kategorií, je situován ve výhodné poloze nedaleko oblíbené pláže Fenals a přibližně 200 m od živého centra města.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon, telefon a trezor (za poplatek). apartmány pro 2-4 osoby mají vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, balkon, telefon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu.

Vybavenost

k dispozici jsou 3 bazény umístěné v krásné zahradě, krytý bazén, dětský bazén, prostorné terasy s lehátky, TV/SAT místnost, dětský koutek, bary, restaurace. Dále pak fitness, stolní tenis, billiard, tenisový kurt, WiFi, internet a parkoviště (vše za poplatek). Pořádají se sportovní akce, animace, taneční večery.

Pláž

400 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. a 2. dítě do 13 let na přistýlce 75%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Costa Brava. V létě se mění v rušné město, do něhož směřují tisíce lidí všech věkových kategorií. Kavárničky a obchůdky v úzkých uličkách zvou k posezení a nákupům. Pobřežní promenáda podál pláže láká k procházkám. Kromě této městské pláže zde najdeme i několik menších mezi skalami. Na své si přijdou i milovníci nočního života, lze navštívit bezpočet restaurací, barů a hlavně diskoték. Některé hotely jsou situovány v klidnější části letoviska Lloret de Mar zvané Fenals, tato část má také svou vlastní písečnou pláž. Je zde bohaté sportovní vyžití: windsurfing, vodní lyžování, vodní skútry, parasailing, pronájem člunů a šlapadel.

Poloha: Lloret de Mar leží 75 km severně od Barcelony, 35 km od letiště v Gironě mezi Tossa de Mar a Blanes.

Obyvatelstvo

Město má téměř 38 000 obyvatel.

Historie

Název města je odvozen pravděpodobně od slova lauredal, což v překladu znamená vavřínový ráj. Vavřín je dodnes součástí městského znaku. Lloret má dvoutisíciletou historii, ale moc tady z ní neuvidíte. Osady zde měli už Iberové a Římané. Ve středověku se zde usídlili italští námořníci. Kolem gotického kostela z 16. století je stará zástavba, někdejší rybářské vesnice. Je zde také několik budov ve stylu modernismu včetně dalšího kostela, který byl postaven ve 20. století.

Turistické zajímavosti

RADNICE – Casa de la Vila z roku 1872
SOCHA ŽENA NÁMOŘNÍKA – Monument a la Dona Marinera z roku 1966
HRAD SANT JOAN – Castel de Sant Joan z 10. Století
ZAHRADY SV. CLOTILDY – Jardins de Santa Clotilda z roku 1919

Mapa polohy hotelu

TEST RATING