Lloret de Mar / Hotel Surf Mar

od 9 190
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel Surf Mar se nachází v pěkné zahradě plné zeleně a palem, přímo u široké písečné pláže v zátoce Fenals. Od hlavní městské pláže a rušného centra letoviska Lloret de Mar je vzdálen cca 900 m. Je vhodný pro rodiny s dětmi i pro náročnější hosty.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě - na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon, WiFi a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze či programu all inclusive.
ALL INCLUSIVE: plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou bufetu vč. vína a vody u obědů a večeří), během dne občerstvení v hotelovém baru, teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda, víno, pivo a místní alkoholické nápoje, občerstvení dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, zmrzlina, ovoce, ...).

Vybavenost

zahrada, bazén pro dospělé s lehátky, dětský bazén, jacuzzi, restaurace, snack bar, bar, 4 výtahy, společenská místnost, tenisové kurty, basketbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, dětský koutek, mini klub, v sezoně - živá hudba a animace. Za poplatek: parkování, WiFi (v celém hotelu), internet, trezor.

Pláž

50 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,00 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

plná penze v období 1.7. - 2.9. 360 Kč/os./noc, v ostatních termínech 290 Kč/os./noc, 1. dítě má plnou penzi ZDARMA, all inclusive (dospělý) v období 17.6. – 2.9. 650 Kč/os./noc, v ostatních termínech 590 Kč/os./noc, all inclusive (dítě) v období 17.6. – 2.9. 520 Kč/os./noc, v ostatních termínech 460 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Jedno z nejznámějších a nejoblíbenějších letovisek na pobřeží Costa Brava. V létě se mění v rušné město, do něhož směřují tisíce lidí všech věkových kategorií. Kavárničky a obchůdky v úzkých uličkách zvou k posezení a nákupům. Pobřežní promenáda podál pláže láká k procházkám. Kromě této městské pláže zde najdeme i několik menších mezi skalami. Na své si přijdou i milovníci nočního života, lze navštívit bezpočet restaurací, barů a hlavně diskoték. Některé hotely jsou situovány v klidnější části letoviska Lloret de Mar zvané Fenals, tato část má také svou vlastní písečnou pláž. Je zde bohaté sportovní vyžití: windsurfing, vodní lyžování, vodní skútry, parasailing, pronájem člunů a šlapadel.

Poloha: Lloret de Mar leží 75 km severně od Barcelony, 35 km od letiště v Gironě mezi Tossa de Mar a Blanes.

Obyvatelstvo

Město má téměř 38 000 obyvatel.

Historie

Název města je odvozen pravděpodobně od slova lauredal, což v překladu znamená vavřínový ráj. Vavřín je dodnes součástí městského znaku. Lloret má dvoutisíciletou historii, ale moc tady z ní neuvidíte. Osady zde měli už Iberové a Římané. Ve středověku se zde usídlili italští námořníci. Kolem gotického kostela z 16. století je stará zástavba, někdejší rybářské vesnice. Je zde také několik budov ve stylu modernismu včetně dalšího kostela, který byl postaven ve 20. století.

Turistické zajímavosti

RADNICE – Casa de la Vila z roku 1872
SOCHA ŽENA NÁMOŘNÍKA – Monument a la Dona Marinera z roku 1966
HRAD SANT JOAN – Castel de Sant Joan z 10. Století
ZAHRADY SV. CLOTILDY – Jardins de Santa Clotilda z roku 1919

Mapa polohy hotelu

TEST RATING