Malgrat de Mar / Hotel Amaraigua

od 10 616
doprava Autokarem | Vlastní
strava All Inclusive

Proč vybrat tento produkt

  • přímo na pláži

Filtr

Charakteristika

hotel má výhodnou polohou přímo na pláži. Je vzdálen asi 400 m od cen­tra střediska a vlakového nádraží, které nabízí vynikající dopravní spojení do Barcelony a dalších turisticky zajímavých míst. Hotel přijímá pouze osoby starší 16 let.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, WiFi, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

ALL INCLUSIVE: plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou bufetu, vč. vína a vody), občerstvení v hotelovém baru teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda, víno, pivo, místní alkoholické nápoje, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu.

Vybavenost

bazén, terasa s lehátky, jacuzzi, recepce, výtah, restaurace, TV místnost, fitness, bar v hotelu i u bazenu, WiFi, sauna. Za příplatek: trezor, internet, billiard.

Pláž

přímo na pláži, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× all inclusive, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc

Příplatky

jednolůžkový pokoj 600-730 Kč/os./noc dle termínu, výhled na moře 180-300 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING