Filtr

Charakteristika

zrekonstruovaný hotel, který tvoří dvě budovy, se nachází nedaleko pobřežní promenády letoviska Malgrat de Mar, v okolí je velké množství nákupních i zábavních možností (bary, obchůdky, diskotéky). Od pláže jej dělí lokální železniční trať.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě - na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, klimatizaci, telefon, TV/SAT, balkon. Wi-Fi a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén s mořskou vodou, dětský bazén, terasa s lehátky, restaurace, bar, výtah, mini klub, billiard, animační programy, solárium, vířivka, fitness, klimatizace, Wi-Fi, parkoviště (za poplatek).

Pláž

150 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 × polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 30.6. - 25.8. 540 Kč/os./noc, v ostatních termínech 470 Kč/os./noc, plná penze v období 30.6. - 25.8. 220 Kč/os./noc, v ostatních termínech 1870 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 11 let na přistýlce v období 30.6.- 8.9. 70%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 11 let na přistýlce v období 30.6.- 8.9. 40%, v ostatních termínech 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING