Pineda de Mar / H-Top Hotel Pineda Palace

od 7 314
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Novinka
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě v letovisku Pineda de Mar, přibližně 10 minut od jeho centra. Letovisko nabízí turistům velký výběr zábavy, restaurací a obchodů, je vhodný pro všechny věkové skupiny klientů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon. Za poplatek: mini-bar, WiFi, trezor.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, bar, výtah, stolní hry, TV místnost, animace (v sezoně), Mini-Club . Za poplatek: internetové připojení, WiFi, kulečník, půjčovna aut, prádelna, jacuzzi, sauna.

Pláž

70 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,00 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 22.6. - 31.8. 1130 Kč/os./noc, v ostatních termínech 810 Kč/os./noc, plná penze 190 Kč/os./noc, all inclusive 710 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 14 let na přistýlce v období 22.6. - 31.8. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 14 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Turistické středisko s novými ubytovacími kapacitami a obchody nabízí krásné písečné pláže s jemným čistým pískem a průzračně čisté moře se stupňovitým vstupem do vody. Patří mezi klidnější letoviska. Rozsáhlá písčitá pláž, společně s rozmanitou nabídkou kaváren a restaurací, činí z tohoto města, typického zelení obklopenými náměstími a fontánami, oblíbené místo pro rodinnou dovolenou. Nedaleký přírodní park Parque Natural de Montnegre umožňuje pěší i cyklistické výlety. Vždy jednou týdně, v pátek dopoledne, se na cestě u nádraží koná velký trh. V sezoně při večerní procházce po promenádě můžete navštívit řemeslné trhy. Pineda de Mar je také významným kulturním centrem. Je zde Tharratsův ústav grafického umění, kde lze nalézt i kolekci obrazů malíře Josepa Tharratse.

Historické památky:
KOSTEL SANTA MARIA – dominanta městečka, z 11. stol.
HRAD MONTPALAU – zřícenina hradu se nachází na vrcholu kopce Montpalau. Pochází asi z poloviny 11. století, a do jeho pravomoci patřila velká část Maresme, od Arenys po Hortsavinyà, na hranici s majetkem zámku Palafolls.
KAPLIČKA SANT ANTONI – nachází se v centru města a na konci stejnojmenné, byla postavená na konci 18. století.
ŘÍMSKÝ AKVADUKT - byl postaven mezi 2. a 3. století, je považován za národní kulturní památku.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING