Pineda de Mar / H-Top Hotel Pineda Palace

od 8 315
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Novinka
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel se nachází přímo na pobřežní promenádě v letovisku Pineda de Mar, přibližně 10 minut od jeho centra. Letovisko nabízí turistům velký výběr zábavy, restaurací a obchodů, je vhodný pro všechny věkové skupiny klientů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon. Za poplatek: mini-bar, WiFi, trezor.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, bar, výtah, stolní hry, TV místnost, animace (v sezoně), Mini-Club . Za poplatek: internetové připojení, Wi-Fi, kulečník, půjčovna aut, prádelna, parkování, lázeňská zařízení jako jacuzzi a sauna.

Pláž

70 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,00 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 24.6. - 2.9. 810 Kč/os./noc, v ostatních termínech 650 Kč/os./noc, plná penze 160 Kč/os./noc, all inclusive 650 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 14 let na přistýlce v období 24.6. - 2.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 14 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Turistické středisko s novými ubytovacími kapacitami a obchody nabízí krásné písečné pláže s jemným čistým pískem a průzračně čisté moře se stupňovitým vstupem do vody. Patří mezi klidnější letoviska. Rozsáhlá písčitá pláž, společně s rozmanitou nabídkou kaváren a restaurací, činí z tohoto města, typického zelení obklopenými náměstími a fontánami, oblíbené místo pro rodinnou dovolenou. Nedaleký přírodní park Parque Natural de Montnegre umožňuje pěší i cyklistické výlety. Vždy jednou týdně, v pátek dopoledne, se na cestě u nádraží koná velký trh. V sezoně při večerní procházce po promenádě můžete navštívit řemeslné trhy. Pineda de Mar je také významným kulturním centrem. Je zde Tharratsův ústav grafického umění, kde lze nalézt i kolekci obrazů malíře Josepa Tharratse.

Historické památky:
KOSTEL SANTA MARIA – dominanta městečka, z 11. stol.
HRAD MONTPALAU – zřícenina hradu se nachází na vrcholu kopce Montpalau. Pochází asi z poloviny 11. století, a do jeho pravomoci patřila velká část Maresme, od Arenys po Hortsavinyà, na hranici s majetkem zámku Palafolls.
KAPLIČKA SANT ANTONI – nachází se v centru města a na konci stejnojmenné, byla postavená na konci 18. století.
ŘÍMSKÝ AKVADUKT - byl postaven mezi 2. a 3. století, je považován za národní kulturní památku.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING