Filtr

Charakteristika

hotelový komplex s kvalitními službami potřebnými pro prožití komfortní dovolené se nachází přímo na pobřežní promenádě letoviska Pineda de Mar. Je vhodný pro rodiny s dětmi a uspokojí i náročnější klienty.

Ubytování

Standardní pokoj: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon, ledničku a trezor (za poplatek). Rodinný pokoj: prostorné pokoje mají 2 samostatné ložnice celkem pro 4-5 osob, vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, terasu, ledničku a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze (snídaně, obědy a večeře v hotelové restauraci formou bufetu, vč. vína a vody), občerstvení v hotelovém baru zpravidla od 10:00 do 23:00 h - teplé nápoje, nealkoholické nápoje, voda, víno, pivo a místní alkoholické nápoje, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu (pizza, párky v rohlíku, hamburgery, ovoce, zmrzlina...).

Vybavenost

recepce, venkovní bazény, vnitřní vyhřívaný bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, velká zahrada, restaurace, bar, výtah, herna, mini-club, billiard, tenis a minigolf, WiFi ve všech společných prostorách, parkování (omezený počet míst).

Pláž

50 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

výhled na bazén nebo moře od 140 do 210 Kč/os./noc dle termínu, plná penze (dospělý) 400 Kč/os./noc, plná penze (dítě) 200 Kč/os./noc, all inclusive (dospělý) 990 Kč/os./noc, all inclusive (dítě) 530 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3., 4. a 5. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 24.6.-9.9. 50%, v ostatních termínech 70%, 2. a 3. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Turistické středisko s novými ubytovacími kapacitami a obchody nabízí krásné písečné pláže s jemným čistým pískem a průzračně čisté moře se stupňovitým vstupem do vody. Patří mezi klidnější letoviska. Rozsáhlá písčitá pláž, společně s rozmanitou nabídkou kaváren a restaurací, činí z tohoto města, typického zelení obklopenými náměstími a fontánami, oblíbené místo pro rodinnou dovolenou. Nedaleký přírodní park Parque Natural de Montnegre umožňuje pěší i cyklistické výlety. Vždy jednou týdně, v pátek dopoledne, se na cestě u nádraží koná velký trh. V sezoně při večerní procházce po promenádě můžete navštívit řemeslné trhy. Pineda de Mar je také významným kulturním centrem. Je zde Tharratsův ústav grafického umění, kde lze nalézt i kolekci obrazů malíře Josepa Tharratse.

Historické památky:
KOSTEL SANTA MARIA – dominanta městečka, z 11. stol.
HRAD MONTPALAU – zřícenina hradu se nachází na vrcholu kopce Montpalau. Pochází asi z poloviny 11. století, a do jeho pravomoci patřila velká část Maresme, od Arenys po Hortsavinyà, na hranici s majetkem zámku Palafolls.
KAPLIČKA SANT ANTONI – nachází se v centru města a na konci stejnojmenné, byla postavená na konci 18. století.
ŘÍMSKÝ AKVADUKT - byl postaven mezi 2. a 3. století, je považován za národní kulturní památku.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING