Filtr

Charakteristika

hotel se nachází přímo v centru letoviska se spoustou restaurací, barů, kaváren a obchodů. K hotelu patři i à la carte restaurace „La Taverna, která se specializuje na jídla katalánské kuchyně, k jejichž přípravě se používají produkty ze zeleninové zahrady. Nedaleko je nádraží, odkud jezdí přímé spoje do Barcelony.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, trezor (za příplatek), některé pokoje mají balkon (nelze rezervovat dopředu).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, terasa s lehátky na slunění, recepce, restaurace, à la carte restaurace „La Taverna“, bar, bar u bazénu, TV místnost, herna, billiard, stolní tenis, animace (v hlavní sezoně), parkoviště. Za příplatek: garáž, prádelna, WiFi (ve veřejných prostorách).

Pláž

600 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

Dětská postýlka 5 €/noc, pes 10 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 29.6.-31.8. 670 Kč/os./noc, v ostatních termínech 500 Kč/os.noc, plná penze 170 Kč/os./noc, pokoj Premium 500 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 12 let na přistýlce od 14.9. ZDARMA, v období 20.7. - 31.8. 60%, v ostatních termínech 80%, 2. dítě do 12 let na přistýlce od 14.9. 80%, v ostatních termínech 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Turistické středisko s novými ubytovacími kapacitami a obchody nabízí krásné písečné pláže s jemným čistým pískem a průzračně čisté moře se stupňovitým vstupem do vody. Patří mezi klidnější letoviska. Rozsáhlá písčitá pláž, společně s rozmanitou nabídkou kaváren a restaurací, činí z tohoto města, typického zelení obklopenými náměstími a fontánami, oblíbené místo pro rodinnou dovolenou. Nedaleký přírodní park Parque Natural de Montnegre umožňuje pěší i cyklistické výlety. Vždy jednou týdně, v pátek dopoledne, se na cestě u nádraží koná velký trh. V sezoně při večerní procházce po promenádě můžete navštívit řemeslné trhy. Pineda de Mar je také významným kulturním centrem. Je zde Tharratsův ústav grafického umění, kde lze nalézt i kolekci obrazů malíře Josepa Tharratse.

Historické památky:
KOSTEL SANTA MARIA – dominanta městečka, z 11. stol.
HRAD MONTPALAU – zřícenina hradu se nachází na vrcholu kopce Montpalau. Pochází asi z poloviny 11. století, a do jeho pravomoci patřila velká část Maresme, od Arenys po Hortsavinyà, na hranici s majetkem zámku Palafolls.
KAPLIČKA SANT ANTONI – nachází se v centru města a na konci stejnojmenné, byla postavená na konci 18. století.
ŘÍMSKÝ AKVADUKT - byl postaven mezi 2. a 3. století, je považován za národní kulturní památku.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING