Filtr

Charakteristika

tento komfortní hotel s rodinnou atmosférou se nachází v klidné části letoviska. Centrum s nákupními možnostmi, restauracemi a bary je vzdáleno cca 200 m. Nabízí širokou řadu služeb pro prožití příjemné dovolené.

Ubytování

Standardní pokoj: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon. WiFi, mini-bar a trezor (za poplatek). Pokoj Superior: dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon. WiFi, mini-bar a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, dětský bazén, zahrada, terasa na slunění, dětské hřiště, restaurace, bar, kavárna, TV místnost, mini-club, animace (v sezoně). Za příplatek: garáž, fitness, prádelna, trezor, internet a WiFi, stolní tenis, billiard, SPA: 2 sauny, vyhřívaný bazén, jacuzzi, masážní sprchy, masáže.

Pláž

200 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 580 - 900 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 290 Kč/os./noc, pokoj Superior 330 Kč/os./noc, výhled na bazén 100 Kč/os./noc, Superior - výhled na bazén 400 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20%, dítě do 12 let na přistýlce v období 24.6.-16.9. 20%, v ostatních termínech 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Turistické středisko s novými ubytovacími kapacitami a obchody nabízí krásné písečné pláže s jemným čistým pískem a průzračně čisté moře se stupňovitým vstupem do vody. Patří mezi klidnější letoviska. Rozsáhlá písčitá pláž, společně s rozmanitou nabídkou kaváren a restaurací, činí z tohoto města, typického zelení obklopenými náměstími a fontánami, oblíbené místo pro rodinnou dovolenou. Nedaleký přírodní park Parque Natural de Montnegre umožňuje pěší i cyklistické výlety. Vždy jednou týdně, v pátek dopoledne, se na cestě u nádraží koná velký trh. V sezoně při večerní procházce po promenádě můžete navštívit řemeslné trhy. Pineda de Mar je také významným kulturním centrem. Je zde Tharratsův ústav grafického umění, kde lze nalézt i kolekci obrazů malíře Josepa Tharratse.

Historické památky:
KOSTEL SANTA MARIA – dominanta městečka, z 11. stol.
HRAD MONTPALAU – zřícenina hradu se nachází na vrcholu kopce Montpalau. Pochází asi z poloviny 11. století, a do jeho pravomoci patřila velká část Maresme, od Arenys po Hortsavinyà, na hranici s majetkem zámku Palafolls.
KAPLIČKA SANT ANTONI – nachází se v centru města a na konci stejnojmenné, byla postavená na konci 18. století.
ŘÍMSKÝ AKVADUKT - byl postaven mezi 2. a 3. století, je považován za národní kulturní památku.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING