Santa Susanna / H-TOP Hotel Summer Sun

od 5 890
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

hotel (dříve jménem St. Jordi) se nachází jen pár kroků od hlavní promenády letoviska Santa Susanna, nedaleko dlouhé písečné pláže. Hotel má velmi pěkné a moderně vybavené společné prostory. Pokoje jsou jednoduše zařízeny, avšak poskytnou veškeré potřebné pohodlí. Přímo na promenádě je řada obchůdků a restaurací.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci a balkon. Wi-Fi na pokoji (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze, víno a voda u obědů a večeří. V baru zpravidla od 10:00 do 23:00 hod. místní alkoholické nápoje – pivo, víno, destiláty atp., nealkoholické nápoje – káva, čaj, voda atp. Občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu.(pizza, hot-dogy, hamburgery, zmrzlina, ovoce,...)

Vybavenost

bazén, dětské brouzdaliště, terasa s lehátky a slunečníky, bar v hotelu a u bazénu, výtah, TV místnost, snack bar, klimatizace, animace, Wi-Fi. Za příplatek: dětská postýlka, praní prádla, Wi-Fi na pokoji, fitness centrum, sauna, trezor, stolní tenis.

Pláž

150 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 520 Kč/os./noc, plná penze dospělý 110 Kč/os./noc, all inclusive 470 Kč/os./noc, all inclusive dítě do 13 let v období do 23.6. a od 25.8. ZDARMA, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING