Filtr

Charakteristika

hotel (dříve jménem St. Jordi) se nachází jen pár kroků od hlavní promenády letoviska Santa Susanna, nedaleko dlouhé písečné pláže. Hotel má velmi pěkné a moderně vybavené společné prostory. Pokoje jsou jednoduše zařízeny, avšak poskytnou veškeré potřebné pohodlí. Přímo na promenádě je řada obchůdků a restaurací.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci a balkon. Wi-Fi na pokoji (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive. ALL INCLUSIVE: plná penze, víno a voda u obědů a večeří. V baru zpravidla od 10:00 do 23:00 hod. místní alkoholické nápoje – pivo, víno, destiláty atp., nealkoholické nápoje – káva, čaj, voda atp. Občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu.(pizza, hot-dogy, hamburgery, zmrzlina, ovoce,...)

Vybavenost

bazén, dětské brouzdaliště, terasa s lehátky a slunečníky, bar v hotelu a u bazénu, výtah, TV místnost, snack bar, klimatizace, animace, Wi-Fi. Za příplatek: dětská postýlka, praní prádla, Wi-Fi na pokoji, fitness centrum, sauna, trezor, stolní tenis.

Pláž

150 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 520 Kč/os./noc, plná penze dospělý 110 Kč/os./noc, all inclusive 470 Kč/os./noc, all inclusive dítě do 13 let v období do 23.6. a od 25.8. ZDARMA, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 25%, 1. dítě do 13 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING