Filtr

Charakteristika

velmi pěkný moderní hotel nacházející se nedaleko pěší promenády spojující hotely s centrem letovisek Santa Susanna a Malgrat de Mar. V okolí je mnoho nákupních možností, kavárny, bary, restaurace. Atmosféra tohoto místa je ideálním místem pro relaxaci a strávení příjemné dovolené. Na pláži v Santa Susanně se nabízí celá řada aktivit jako je např. windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (2. přistýlka pro dítě na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén pro dospělé i děti, terasa na slunění se slunečníky a lehátky, snack-bar u bazénu, restaurace, bar, společenská místnost, stolní tenis, billiard, mini-club, animace. Za příplatek: lednička, trezor, parkování, internet, WiFi, prádelna, privilege service, SPA a fitness centrum: krytý bazén, sauny, procedury, masáže, posilovna, jacuzzi.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 850 do 2230 Kč/os./noc (dle termínu), plná penze 370 Kč/os./noc, výhled na bazén/moře 280 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 10%, 1. dítě do 7 let na přistýlce ZDARMA, 1. dítě od 7 do 12 let na přistýlce 50%, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING