Filtr

Charakteristika

tento hotel se nachází v klidnějším místě jinak rušného letoviska Santa Susanna, v blízkosti pláže a pobřežní promenády. Jsou zde možnosti podnikání různých výletů do okolí lodí či vlakem. Před hotelem se nachází vlaková zastávka, trať spojuje letovisko s Barcelonu i s ostatními letovisky na Costa del Maresme. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefonem, TV/SAT, klimatizace, WiFi, balkon a trezor (za poplatek). Jednolůžkové pokoje nemají balkon.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze či programu all inclusive.

Vybavenost

dva bazény, dětský klub se spoustou aktivit, animace, TV místnost, WiFi, panoramatické vnitřní výtahy, restaurace, kavárna, fitness, tělocvična, prádelna. Za příplatek: internet, trezor.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 2.7. - 27.8. 1000 Kč/os./noc, v ostatních termínech 515 Kč/os./noc, plná penze v období 21.5. - 27.8. 170 Kč/os./noc, v ostatních termínech 50 Kč/os. noc, all inclusive 480 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 12 let na přistýlce v období 9.7.-30.7. 75%, v období 30.7.-27.8. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING