Filtr

Charakteristika

tento hotel se nachází v klidnějším místě jinak rušného letoviska Santa Susanna, v blízkosti pláže a pobřežní promenády. Jsou zde možnosti podnikání různých výletů do okolí lodí či vlakem. Před hotelem se nachází vlaková zastávka, trať spojuje letovisko nejen s Barcelonu, ale i s ostatními letovisky na Costa del Maresme. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefonem, TV/SAT, klimatizace, WiFi, balkon a trezor (za poplatek). Jednolůžkové pokoje nemají balkon.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze či programu all inclusive.

Vybavenost

dva bazény, dětský klub se spoustou aktivit, animace, TV místnost, WiFi, panoramatické vnitřní výtahy, restaurace, kavárna, taneční parket, fitness, tělocvična, prádelna. Za příplatek: internet, trezor.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 4.7. - 29.8. 990 Kč/os./noc, v ostatních termínech 500 Kč/os./noc, plná penze 70 - 170 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive 530 - 630 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive dítě do 13 let 430 - 530 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 11.7.-29.8. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING