Filtr

Charakteristika

tento hotel se nachází v klidnějším místě jinak rušného letoviska Santa Susanna, v blízkosti pláže a pobřežní promenády. Jsou zde možnosti podnikání různých výletů do okolí lodí či vlakem. Před hotelem se nachází vlaková zastávka, trať spojuje letovisko nejen s Barcelonu, ale i s ostatními letovisky na Costa del Maresme. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefonem, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi, balkon a trezor (za poplatek). Jednolůžkové pokoje nemají balkon.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze či programu all inclusive.

Vybavenost

dva bazény, dětský klub se spoustou aktivit, animace, TV místnost, Wi-Fi, panoramatické vnitřní výtahy, restaurace, kavárna, taneční parket, fitness, tělocvična, prádelna. Za příplatek: internet, trezor, parkování.

Pláž

100 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenze formou bufetu, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj v období 7.7.-1.9. 990 Kč/os./noc, v ostatních termínech 500 Kč/os./noc, plná penze od 70 do 230 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive od 430 do 600 Kč/os./noc dle termínu, all inclusive dítě do 13 let od 330 do 500 Kč/os./noc dle termínu, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 30%, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 7.7.-1.9. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING