Filtr

Charakteristika

komplex dvou až třípatrových budov s velmi pěknou a udržovanou zahradou se nachází asi 500 m od centra oblíbeného letoviska.

Ubytování

BILO 2+2 - samostatná ložnice pro 2 os., obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon nebo terasa. TRILO 4+2 - 2 samostatné ložnice pro 2 os. (jedna s palandou), obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní stravování nebo polopenze

Vybavenost

zahrada s bazénem pro dospělé i děti, restaurace, bar, Wi-Fi, mikrovlnka, kávovar, pračka. Za poplatek: parkování.

Pláž

500 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu (viz ceník s polopenzí), ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK. V místě není stálý delegát.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150€/apt./pobyt.

Příplatky

ceník bez stravy: cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

ceník bez stravy: přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme tranzitní ubytování ve Francii pro klienty, kteří cestují autem.


AKCE včasný nákup do 31.3.2017

Informace o letovisku

Menší a poklidné městečko, vzdálené asi 250 km jižně od Barcelony, dodnes působí spíše venkovským dojmem, zároveň však splňuje všechny předpoklady moderního rekreačního letoviska. Návštěvníky přivítá krásná příroda s několika písečnými i oblázkovými plážemi, které jsou od sebe odděleny drobnými útesy.

Malebný ráz Alcoceberu dotváří malý sportovní přístav. Je zde ale také množství obchůdků, kaváren, restaurací a nočních podniků, kde můžete strávit příjemný večer plný zábavy a ochutnat některé z valencijských specialit. Díky svému převážně slunečnému, teplému a celkově velmi příjemnému klimatu je Alcoceber vhodný mimo léto také k rekreaci v jarních a podzimních měsících.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING