Alcoceber / Komplex Eurhostal

od 4 215
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování | Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

dvě pětiposchoďové budovy oblíbeného apartmánového komplexu jsou přímo u pláže Las Fuentes – „Prameny“ – nazvané podle sladkovodních pramenů, které na ní vyvěrají. Procházkou po nedaleké pobřežní promenádě s obchody a restauracemi dojdete do centra letoviska. V blízkém okolí je možné hrát tenis a minigolf, pronajmout si plachetnici atd.

Ubytování

MONO 2+2 – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os. a malým kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnnou troubou, ložnice se 2 lůžky je oddělena závěsem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace a terasa nebo balkon.

Stravování

vlastní stravování nebo polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada s bazénem pro dospělé a dvěma bazény pro děti, dětské hřiště, restaurace, kavárna s TV, společenská místnost, WiFi na recepci, animace (zpravidla od začátku července do konce srpna). Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, billiard, internet, trezor (na recepci), prádelna.

Pláž

70 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu (viz ceník s polopenzí), ložní prádlo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK. V místě není stálý delegát.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 7€ /noc, trezor 3€ /apt./noc.

Příplatky

výhled na moře 2380 Kč/apt./týden, plná penze 80 Kč/os./noc (pouze k pobytu s polopenzí), transfer Oropesa-Alcoceber-Oropesa 500 Kč/os - pouze při autobusové dopravě, apartmán Superior 560 - 1470 Kč/os./noc dle termínu. cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

ceník bez stravy: 3. a 4. osoba 50%, 1. dítě do 11 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 11 let na přistýlce 50%. ceník s polopenzí: 3. a 4. osoba 25%, 1. dítě do 11 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 11 let na přistýlce 50%.

Poznámka

V případě zájmu lze zajistit transfer z letiště v Castellonu nebo ve Valencii.

Informace o letovisku

Menší a poklidné městečko, vzdálené asi 250 km jižně od Barcelony, dodnes působí spíše venkovským dojmem, zároveň však splňuje všechny předpoklady moderního rekreačního letoviska. Návštěvníky přivítá krásná příroda s několika písečnými i oblázkovými plážemi, které jsou od sebe odděleny drobnými útesy.

Malebný ráz Alcoceberu dotváří malý sportovní přístav. Je zde ale také množství obchůdků, kaváren, restaurací a nočních podniků, kde můžete strávit příjemný večer plný zábavy a ochutnat některé z valencijských specialit. Díky svému převážně slunečnému, teplému a celkově velmi příjemnému klimatu je Alcoceber vhodný mimo léto také k rekreaci v jarních a podzimních měsících.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING