Filtr

Charakteristika

hotelový komplex se skládá ze tří budov obklopených piniemi. Nachází se v centru Salou, asi 5 minut od pláže a v blízkosti zábavního parku Port Aventura. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a pro klienty, kteří touží po aktivní dovolené. V okolí se nabízí spousta možností sportoního vyžití.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV/SAT, balkon, klimatizaci a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, nebo programu all inclusive. All inclusive zahrnuje: Plnou penzi vč. vody, nealkoholických nápojů a místního piva či vína, občerstvení v barech 11:00-23:00 - nealkoholické nápoje, vodu, káva, místní pivo, víno a místní alkoholické nápoje, občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu - endviče, pizza, zmrzlina, ovoce, atd. Volný vstup do lázní, sauny a vnitřího bazénu, sqash, minigolf a tělocvična.

Vybavenost

zahrada, venkovní bazény pro dospělé a děti, 2 venkovní vířivky, restaurace, tři bary, solárium, dětské hřiště, obchod se suvenýry, animace. Za příplatek: fitness, minigolf, squash, vyhřívaný bazén, vířivka, sauna, parní místnosti, trezor, parkování (omezená kapacita).

Pláž

přibližně 400 m, jemný světlý písek, pronájem lehátek a slunečníků na místě.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 590 - 1060 Kč/os./noc dle termínu, výhled na bazén 170 - 220 Kč/pokoj/noc dle termínu, plná penze 110 - 250 Kč/os/noc dle termínu, all inclusive 705 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 25-60% dle termínu, 4. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 12 let na přistýlce 70-100% dle termínu, 2. dítě do 12 let na přistýlce 30-100% dle termínu.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING