Zážitkové exkurze - sýry, dorty, pivo a automobilka

od 790
doprava Autokarem
nástupní místa Brno,
strava Bez stravování

Proč vybrat tento produkt

  • atraktivní program

Filtr

Cena zájezdu
Termín zájezdu nocí Bez stravování
08.09. - 08.09. 0 790

Anotace

netradiční zážitkové exkurze

Svozové trasy

A, B1

1. den

Odjezd z Brna v ranních hodinách. V krásné krajině Valašska navštívíme rodinné hospodářství ZERLINA, kde po pastvinách běhá stádo koz hnědých krátkosrstých. Z jejich mléka zde vyrábí čerstvé sýry, gurmánské zrající sýry, nápoje, tvaroh nebo zmrzlinu, vše v BIO kvalitě. Nahlédneme zde pod pokličku výroby sýra a lahodné výrobky budeme moci také ochutnat. Poté zavítáme do návštěvnického centra MARLENKA, kde budeme mít jedinečnou možnost nahlédnout do tajů výroby pověstných medových dortů Marlenka, kuliček Marlenka a mnohých dalších výrobků. Během 90 minutové prohlídky se seznámíme s dlouhou historií a vývojem společnosti, prohlédneme si celou výrobu, ochutnmte všechny výrobky, včetně originální kávy Marlenka Café a na závěr společné prohlídky si budeme moci medové výrobky Marlenka zakoupit za zvýhodněnou cenu. Poté zamíříme do automobilky HYUNDAI NOŠOVICE. Společnost Hyundai Motor Manufacturing Czech se sídlem v průmyslové zóně v Nošovicích byla založena roku 2006 a jedná se o první výrobní závod automobilky Hyundai v Evropě, který je odborníky označován za jednu z nejmodernějších automobilek v Evropě. Během exkurze se nejdříve podíváme na prezentační film společnosti, poté se ve speciálních návštěvnických vláčcích přesuneme do samotných výrobních hal, zahrnujících lisovnu, svařovnu, finální montáž a převodovkárnu. Následně navštívíme pivovar RADEGAST NOŠOVICE, jde o jeden z nejmodernějších pivovarů v ČR, kde se vaří pivo od roku 1970. Od roku 1999 je pak součástí největší české pivovarské skupiny – společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. Během exkurze projdeme moderní návštěvnické centrum s několika zajímavými expozicemi, poznáme reálný proces vaření piva, nahlédneme do ležáckých sklepů a chybět nebude ani degustace správně hořkého piva Radegast nebo nealkoholického piva Birell ve vyhlídkové restauraci nad pivovarem s nádherným panoramatem Beskyd a následně se podíváme do podnikové prodejny s širokou nabídkou předmětů z kolekce Radegast. V podvečerních hodinách se vydáme na cestu zpět, příjezd do Brna ve večerních hodinách (cca 20.00).

Cena zahrnuje

dopravu klim. autobusem, služby průvodce, pojištění CK.

Cena nezahrnuje

vstupy do navštívených objektů - doporučená částka cca 500 Kč.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqua.

Poznámka

Upozornění: Exkurze v automobilce Hyundai je z bezpečnostních důvodů přístupná pouze osobám ve věku od 10 let. Pro vstup do areálu je u všech účastníků vyžadována plně uzavřená obuv, dlouhé nohavice a svrchní oděv minimálně s rukávem po lokty.
V případě, že by nebylo možné z důvodu vyšší moci některou z výše uvedených exkurzí absolvovat, bude nahrazena exkurzí např. do výrobny svíček. 

TEST RATING