Primošten / hotel a pavilony Zora

od 7 333
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

  • hotel v klidné části letoviska přímo u moře
  • polopenze v ceně
  • pobytová taxa pro dítě do 11,99 let ZDARMA
  • dítě do 6,99 let na přistýlce ZDARMA                                                                                                                                                                                                            
Sleva až 10% do 31.12.2021

Filtr

Charakteristika

hotelový komplex umístěný na zalesněném poloostrůvku Raduča se chlubí krásnými plážemi obklopenými piniovými háji i výhledem na malebný Primošten. Vzdálenost do centra města je přibližně 450 m. V okolí hotelu je bohaté sportovní vyžití. Na vyžádání je možnost rezervovat i hotelové pokoje vyšší kategorie (info v CK). Pavilony jsou jednopatrové domky, situované v piniovém lesíku v klidné části romantického poloostrova, v blízkosti pláží a nedaleko hotelu Zora.

Ubytování

HOTEL - vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní soc. příslušenství, TV/SAT, telefon, fén, klimatizaci a balkon. PAVILONY - jednopatrové hotelové pavilony mají jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. příslušenství, francouzská okna se zábradlím, výhled do zeleně piniového lesíku. Klienti mají možnost využívat všech služeb blízkého hotelu Zora včetně bazénu a bohaté polopenze. Malá lednička u dvou pavilonů v ceně, u dalších za příplatek.

Stravování

snídaně i večeře formou bohatých švédských stolů v klimatizované hotelové restauraci, nápoje k večeři jsou za příplatek.

Vybavenost

restaurace, kavárna na terase, Wi-Fi (dostupné na recepci, v Aperitiv baru, Piano baru, kongresovém centru a Premier Club pokojích ****), kadeřnictví, bazén, masáže, animace a večerní programy na hotelové terase. Pro sportovní vyžití jsou k dispozici tenisové kurty, minigolf, hřiště na volejbal, kuželky, stolní tenis, půjčovna člunů a aerobic.

Pláž

50-100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro malé děti. Slunečník a lehátka za příplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 15 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, služby stálého delegáta, malou ledničku u dvou pavilonů (u dalších za příplatek), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování 5€/auto/den.

Povinné příplatky

pobytová taxa 350 Kč/dos. osoba nad 11,99 let

Příplatky

autobusová doprava, Hotel - dítě od 7 do 11,99 let na 3. lůžku se 2. dosp. 2 990 Kč/os. Pavilon - dítě od 7 do 11,99 let na přistýlce 6390 Kč/os., 3. osoba na přistýlce 7 590 Kč/os. Obědy 2 990 Kč/os./7 nocí, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

Hotel: dítě do 6,99 let na přistýlce ZDARMA, 3. osoba na přistýlce 10 %. Pavilony: dítě do 6,99 let na přistýlce ZDARMA.

Poznámka

GPS ubytování: 43.589316, 15.921729

Informace o letovisku

Městečko rozkládající se na dvou poloostrovech a přilehlé pevnině, tvoří jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek Dalmácie. Původně malá rybářská osada založená na jednom z ostrůvků, byla s pevninou spojena dřevěným mostem, později nahrazeným pevným náspem. Odtud také získal Primošten svůj název – primostiti = přemostiti.
Obraz nevelké historické obce, příjemně propojenés okolní pevninou je dokonale zarámován vinohrady nesoucími plody místní tradiční odrůdy – primoštenský Babič. Srdeční a pohostinní obyvatelé nabízející domácí produkty nejen ze zmiňovaných vinic, se snaží dotvářet zázemí pro příjemnou dovolenou.
Nakolik je jejich snaha úspěšná, dokazují mimo jiné i prestižní ocenění: „Zlatý květ Evropy 2007“ a vítěz soutěže o „Modrý květ 2008.“

Mapa polohy hotelu

TEST RATING