Filtr

Charakteristika

klidný, příjemný a klimatizovaný hotel je umístěn přímo u pláže, v komplexu Zelená laguna, kde jej obklopuje zeleň. Centrum Poreče je vzdáleno asi 5 km, ale přímo před hotelem zastavují autobusy, které jezdí do města. V blízkosti hotelu jsou dostupné veškeré potřebné služby (samoobsluha, restaurace, sportovní centra apod.).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, telefonem, fénem a většinou balkonem. Některé pokoje orientované na moře mají možnost jedné přistýlky (na vyžádání).

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu (během večeře některé nápoje v ceně), možnost dokoupení obědů.

Vybavenost

venkovní bazén se sladkou vodou, zábavní terasa, animační program, možnost parkování, výtah. V hotelu se nachází klimatizovaná restaurace, bar, směnárna a v jeho blízkosti samoobsluha. Nabídka sportovního vyžití je opravdu rozmanitá – minigolf, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, možnost pronájmu jízdních kol a vybavení k vodním sportům. Za poplatek lze také surfovat po internetu.

Pláž

50 m, oblázková, skalnatá a betonová plata, k dispozici jsou sprchy a bar. Hotelová pláž získala mezinárodní ocenění Modrá vlajka, lehátka a slunečníky za příplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 3, 4, 7 nocí/os., polopenzi, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

parkování na hlídaném parkovišti 1€/auto/den, dětská postýlka (na vyžádání) 5€/den.

Příplatky

obědy 1800 Kč/7 nocí, cestovní pojištění.

Slevy

dítě do 7 let na pevném lůžku s jedním dospělým 50%, dítě 7-14 let na pevném lůžku s jedním dospělým 30 %, dítě 14-18 let na pevném lůžku s jedním dospělým 20 %.

Poznámka

GPS: 45.201045,13.590774

PODMÍNKY CESTOVÁNÍ DO CHORVATSKA A ZPĚT DO ČR

CESTA DO CHORVATSKA
  • cestující musí při vstupu na území Chorvatska předložit negativní PCR test ne starší 48 hodin
  • k zajištění plynulého provozu na hranicích doporučujeme před odjezdem vyplnit formulář Enter Croatia
  • cestující, kteří již prodělali onemocnění Covid-19 nemusí při vstupu na území Chorvatska předložit negativní PCR test, ale musí předložit pozitivní PCR test či pozitivní antigenní test či pozitivní neutralizační test, které byly provedeny za poslední 3 měsíce, ale musí být starší 14ti dnů. Dále je možné předložit lékařské potvrzení o prodělané nemoci Covid-19
CESTA ZPĚT DO ČR
  • před odjezdem z Chorvatska je třeba podstoupit antigenní test (nejpozději 24 hod. před odjezdem) či PCR test (nejpozději 72 hod. před odjezdem) v akreditované laboratoři včetně písemného potvrzení o negativním výsledku
  • vyplnit elektronický příjezdový formulář
  • po příjezdu do ČR je třeba do pěti dnů podstoupit PCR test
Tranzit přes Rakousko a Slovinsko (případně Slovensko, Maďarsko) je povolen.

Informace o letovisku

Poreč je krásné městečko s bohatou historií, které se nachází na západním pobřeží Istrie. Pobřeží tvoří mnoho zátok, díky nimž si návštěvníci mohou užívat velmi příjemného koupání. Naleznete zde přírodní kamenité pláže s travnatými plochami, oblázkové pláže doplněné betonovými platy a terasami. Místní hotelová aglomerace vyrostla severně a jižně od starého města na velice členitém pobřeží. Městečko je také historickým centrem, což dokazuje mimořádně ceněná Eufraziova bazilika, zapsaná v roce 1997 na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Doporučujeme navštívit nedaleké jeskynní oblasti Baderine, Limský kanál, či místní akvárium.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING