Filtr

Charakteristika

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti městské pláže a nádherné promenády, která je lemovaná palmami. Vhodné pro klienty, kteří oceňují rušnější zázemí s možností bohaté nabídky sportovního vyžití a zábavy.

Ubytování

dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím, lednicí, TV/SAT a balkonem.

Stravování

polopenze v hotelové restauraci - snídaně formou švédského stolu, večeře výběrem ze 3 menu, salátový bufet, dezert (nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně).

Vybavenost

restaurace, kavárna, wi-fi, parkování pro hosty zdarma. Taneční večery s živou hudbou, široká škála sportovního vyžití na pláži. V nabídce jsou za poplatek například loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech nebo potápění. Na promenádě se nachází obchůdky, restaurace, bary a diskotéky.

Pláž

100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře, lemovaná piniemi. Sprchy, slunečníky a lehátka za poplatek.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7 x polopenzi, klimatizaci, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

  • parkování 10 €/den - platí se na recepci
  • dětská postýlka 10 € (na ověření)

Povinné příplatky

  • pobytová taxa - dospělá osoba 390 Kč
  • pobytová taxa - dítě 12-17,99 let 200 Kč

Příplatky

Slevy

dítě do 2,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko a stravu

Poznámka

GPS: 43.297944, 17.015361

Informace o letovisku

Makarska, rozkládající se v zálivu mezi mysem Osejeva a poloostrovem Sv. Petra, patří k nejživějším letoviskům Makarské riviéry. Historické jádro města je postaveno v benátském slohu, takže zde nechybí tradiční úzké uličky skrývající množství obchůdků, kaváren, barů či restaurací. Pro milovníky nočního života a zábavy je ve městě několik discoklubů a tanečních teras. Makarska však kromě společenského vyžití nabízí především kvalitní koupání v křišťálově čistém moři, slunění na bílých oblázkových plážích a odpočinek ve stínu mohutných pinií, které lemují celé pobřeží.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING